Ev
Ürün:% s
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize Ulaşın
Teklif isteği
Haberler
Ana sayfa

Beijing Silk Road Enterprise Management Services Co.,LTD

Ben sohbet şimdi

Beijing Silk Road Enterprise Management Services Co.,LTD

1 2
Beijing Silk Road Enterprise Management Services Co.,LTD Beijing Silk Road Enterprise Management Services Co.,LTD

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
Dağıtıcı/toptancı
Aracısı
İthalatçı
İhracatçı
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Dünya çapında
No. Çalışanları : 400~500
Yıl kurulan : 2009
İhracat p.c : 80% - 90%

Pekin İpek Yolu Kurumsal Yönetim Hizmetleri A.Ş., LTD Pekin, Çin, 10 yıldan fazla bir süredir araştırma, geliştirme ve kaya patlatma sondaj kulesi, su kuyusu sondaj kulesi, elmas karot sondaj kulesi, çapa sondaj kulesi, specilized var, ve bağıl aksesuarlar ve sondaj hizmetleri.

 

Pekin İpek Yolu her zaman kullanıcılara yüksek kaliteli sondaj çözümleri sunmak için “Kaliteye göre hayatta kalma, Kredi ile geliştirme '' stratejik anlayışına odaklanacaktır.Satış sonrası servis sistemimizde, kesinlikle ISO-9000 serisine göre mükemmel kontrol sistemi kuruyoruz , bu sistemde, teknoloji tarihi ve problem çözme çözümü ve önleyici tedbirler herhangi bir bakım projesinde sağlanacak, tüm yedek parçalar yeni OEM ürünlerinde kurulum talimatları, ambalaj listesi, üretici talimatı, yeterlilik ve Garanti belgesi ile kullanılacaktır.

 

Biz sağlamak "bir ekipman ve bir durumda, sonsuz hizmet, yani satış sonrası servis sipariş onayı başlar, son ekipman çalışma ömrü için.

 

"Birinci sınıf Kalite, Birinci sınıf Hizmet" ilkesini ve politikasını izledi Shanghai Rotorcomp hava kompresörü için birinci sınıf bir tedarikçi haline kendimizi geliştirmek konusunda ısrar ediyor.

İletişim bilgileri
Beijing Silk Road Enterprise Management Services Co.,LTD
Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)